Hakkımızda

Alfagen Eğitim Kurumları

KURUMSAL

Hakkımızda

"Başarı Genlerinizi Kodluyoruz"

Demirel Özel Öğretim Kursu 1 Mayıs 2012 tarihinde Alsancak/İZMİR Bazinga Danışmanlık ve Test Uygulama adı altında kurulan firmamızın adı hala merak konusudur.

2012-2017 seneleri arasında Alsancak’ta grup özel ders ve bireysel özel ders konsepti ile çalışan Bazinga’ nın ismi, şirket kurucusunun fizik sevdası sebebiyle ‘’ Big Bang Teori ‘’ dizisinin Sheldon Cooper karakterinin repliğinden esinlenilmiştir.

‘’ Olmayanı oldurmak ‘’ ; ‘’ yapılmayanı yapmak ‘’ ; ‘’ kazanamazı kazandırmak’’ ; ‘’ çalışmayanı çalıştırmak ‘’ = BAZİNGA !

Türkiye 72.si, 186.sı, 507.si, 1200.sü, 1600-1800… daha niceleri ile kurumun güçlü eğitim anlayışını defalarca taçlandırmıştır. Sadece ders ve başarı odaklı gençler değil aynı zamanda öğrenirken eğlenmesini bilen birer birey olarak yetiştiriyoruz.

2017 senesinde Bazinga isminin TDK’ da karşılığı bulunmadığı için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsata yazılamamış ve kurumun kurucusu olan Aylin Demirel’in soyadı ile özel öğretim kurslarının içindeki yerini almıştır.

Bazinga 2017’ den itibaren DEMİREL ÖZEL ÖĞRETİM KURSU olarak Bayraklı/İZMİR’ de; 2019′ den itibaren DEMİREL KİŞİSEL GELİŞİM KURSU olarak Bayraklı/İZMİR’ de; 2021′ den itibaren DEMİREL ÖZEL ÖĞRETİM KURSU oalrak Çamdibi/Bornova/İZMİR’ de eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. 2022 yılından itibaren de tüm şubellerimizi tek bir çatı altında toplayarak kurumsallığa ilk adımı atmak amacı ile kurumlarımızın adını Alfagen Eğitim Kurumları olarak değiştirdik.
Hem derslerinde hem de sporda, sanatta ve insan ilişkilerinde başarılı, geleceğe umutla bakan, iyilerin eninde sonunda kazanacağına inanan, mutlu çocuklar yetiştiriyoruz.